Yu-Gi-Oh 5D's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh 5D's

Yugioh 5D's

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

karakterler

5 posters
YazarMesaj
Horakhty
Editör
Editör
Horakhty

karakterler Empty
MesajKonu: karakterler   karakterler Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 6:43 pm

arklar ben ygo da Atemi tek gecerim peki siz Question isterseniz karakterleri sırayla inceleyelim
tunahan170
Moderatör
Moderatör
tunahan170

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 5:29 pm

Sen Atem i tek geçersiz bu bi imkansız.Atem i ben tek geçemem ama joey i geçerim Very Happy
Horakhty
Editör
Editör
Horakhty

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 6:37 pm

tunahan170 demiş ki:
Sen Atem i tek geçersiz bu bi imkansız.Atem i ben tek geçemem ama joey i geçerim Very Happy
niye imkansız tek gecerim derken en sevdigim karakter demek istiyorum duelden bahsetmiyorumki
rubydust dragon
Üye
Üye

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:09 pm

taBİKİDE JOEYYYYY
tunahan170
Moderatör
Moderatör
tunahan170

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 4:13 pm

Atem benimkide
LORDAM
Admin
Admin
LORDAM

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 3:30 pm

Oooo Atem sacmalık yaww one tam kaiba yenilmez bişi carıo yugi yeni verio ben kaibayı tek gecerim.
Horakhty
Editör
Editör
Horakhty

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 5:00 pm

LORDAM demiş ki:
Oooo Atem sacmalık yaww one tam kaiba yenilmez bişi carıo yugi yeni verio ben kaibayı tek gecerim.
bu yüzden atemi tek geçiyoruz ya zaten hep kaibanın bir adım önünde ben eskiden kaibayı severdim çok iyi oyuncu fakat atem daha iyi king
mgaDo
Üye
Üye
mgaDo

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 5:15 pm

Yuseı Fudo
tunahan170
Moderatör
Moderatör
tunahan170

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 10:50 pm

Atemde değişik bir bal var Very Happy .Bende bi zamanlar kaibayı severdim.Kaiba Blu eyes whayt dragon(mavi gözlü beyaz ejderha)yı çağırdıkça hayranlısın artıyordu.Sonra atem silifer eline geçti.Onu çağırma sahnelerini izlemekten hiç bıkmıyorum. Very Happy Ama kaibayada obelisk geçti oda kötü kullandı. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sonra yugioh gx final bölümünü izlerken silifer i çağırdığında kaiba,marik,joey hepsi hayel oldu.Mavi gözlü ejrehaların sahnelerini seyrekmekten içim bulundı.O yüzden . farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao ATEM farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao
Horakhty
Editör
Editör
Horakhty

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 3:38 pm

mgaDo demiş ki:
Yuseı Fudo
onun daha bir numarasını görmedik lol!
tunahan170
Moderatör
Moderatör
tunahan170

karakterler Empty
MesajKonu: Geri: karakterler   karakterler Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 6:50 pm

Haklısın Yu-Gi-Oh Yusei Fudo nun daha bi numarasını görmedik.

karakterler
1 sayfadaki 1 sayfası